top of page

FAQ | Najczęściej Zadawane Pytania

Czego mogę się spodziewać podczas pierwszej wizyty? 

Podczas pierwszej konsultacji terapeuta zapozna się z historią twojego stanu zdrowia i przeprowadzi badanie fizykalne. Następnie terapeuta wyjaśni wnioski z badania i opracuje odpowiedni plan leczenia, który regularnie będzie poddawany ocenie, aby zapewnić najlepsze rezultaty. Jeśli zostałeś skierowany przez lekarza pierwszego kontaktu, pamiętaj o zabraniu ze sobą skierowania i wszelkich istotnych wyników badań lub badań obrazowych. Na pierwszą konsultację należy zarezerwować 60 minut i na sesję założyć wygodną odzież.​ Przyjmujemy w gabinecie w Klinice Stomatologicznej EBM w Poznaniu. 

Czy potrzebuję skierowanie do terapeuty?

Nie potrzebujesz skierowania do terapeuty bezpośrednio od lekarza, ponieważ nie świadczymy usług z NFZ.

Czy mogę użyć swoje prywatne ubezpieczenie?

Wszystkie usługi w naszym gabinecie są prywatne i nie mamy możliwości uwzględniania zniżki przez prywatne ubezpieczenia.

Czy macie zapewniony parking?

Szczegółowe informacje na temat parkingu znajdują się w zakładce ‘Kontakt’.

Jaką macie politykę anulowania wizyty?

Nasza polityka anulowania wizyty uwzględnia i szanuje zaangażowanie czasowe naszych klientów i terapeutów. Jeżeli nie możesz przyjść na umówioną wizytę prosimy o informacj z co najmniej 24-godzinnym wyprzedzeniem, abyśmy mogli ten czas wykorzystać dla innego pacjenta.

Jeśli odwołasz wizytę z wyprzedzeniem krótszym niż 24 godziny, zostaniesz obciążony opłatą w wysokości 50% opłaty za konsultację. Jeśli nie pojawisz się na umówionej wizycie, poniesiesz pełną opłatę za wizytę.

W celu odwołania wizyty prosimy o kontakt telefoniczny z naszą recepcją. Dziękujemy za zrozumienie.

 

bottom of page